POLECAMY

poniedziałek, 20 lutego 2017
Właściciel NICE Bar w Przygodzicach nie potrzebował wizyty Magdy Gessler, aby w jego lokalu zadziały się istne "kuchenne rewolucje". Odświeżenie pomieszczeń to nie jedyna pozytywna zmiana w tym punkcie gastronomicznym. Najważniejsza to fakt, że do menu pewnym krokiem wchodzi pizza i od razu zyskuje uznanie wsród klientów. Dodatkowym atutem punktu jest możliwość dowozu zamówionych posiłków do klienta. Jeszcze nie próbowałem, ale na pewno tam zawitam. Ale mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pizza dla dwóch osób. Zasady w poście poniżej. 


KONKURS WYGRAJ PIZZĘ

Co trzeba zrobić, żeby wygrać pizzę? :) 

W komentarzu pod tym artykułem napisz "jaka jest Twoja ulubiona pizza, jakie składniki pizzy lubisz najbardziej". Zostaw też ostatnie trzy cyfry swojego numeru telefonicznego. Spośród najciekawszych odpowiedzi wylosujemy nagrodę. Czekamy do piątku 24 lutego do godziny 18:00. Wyniki podamy w sobotę do godziny 12:00. Zwycięzca (podamy ostatnie trzy cyfry numeru telefonicznego) proszony jest o kontakt pod adresem mailowym: przygodziceblogspot@gmail.com lub na Facebooku https://www.facebook.com/przygodzice.blogspot/

Regulamin

Regulamin konkursu jest prosty. Może wziąć w nim udział każdy, kto w prawidłowy sposób wykona zadanie konkursowe. Nie ma reklamacji, nie udzielamy dodatkowych odpowiedzi. Do dzieła :)


Jak dojechać?
NICE BAR po zmianach :) 

A tutaj tylko kilka propozycji nowej "Pizzy u Karola".3 komentarze :

Anonimowy pisze...

pizza DIABELSKA jest nieziemska ostry sos dodaje.pikanterii salami rozplywa się w ustach,a papryczki dodają uroku (395)

Michał Strasburger pisze...

Pizza kebab
Znakomity smak kebabu polecam
274

Anonimowy pisze...

Prezydencka jest mega! Kiełbaski bym zastąpił serem pleśniowym i jest bomba :D (789)

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

PRZESZUKAJ BLOGA

Lepsza strona Gminy Przygodzice

Polecamy!

Uwaga !!!

UWAGA !!!

Witryna NIE JEST oficjalną stroną internetową gminy Przygodzice. Tutaj obowiązują prawa autorskie do zdjęć oraz tekstu! Portal Urzędu Gminy Przygodzice można znaleźć pod adresem


Przygodzice Blogspot to informacje na temat Gminy Przygodzice, relacje z wydarzeń, przygodzickie boćki, turystyka, fotogaleria, filmiki, gmina w mediach - słowem kompendium wiedzy na temat tego, co dzieje się na terenie tej gminy. Zapraszamy!

Naszym celem jest archiwizacja wydarzeń i inwentaryzacja dobytku kulturowego. Działamy od listopada 2009 roku.

------------------------ENG------------------------

Przygodzice Blogspot is a www site, where you can find everything about the commune of Przygodzice - reportings, gallery, tourism and nature. Here you will learn more about storks in Greater Poland (Wielkopolska Region). If you got any question please do not hecitate to send us an e-mail.

------------------------ENG------------------------

Napisz do Nas/Contact Us @t:

przygodziceblogspot@gmail.com

Pamiętaj, aby nie łamać praw autorskich! Wykorzystywanie zdjęć zamieszczonych na wirtualnej galerii Picasa Web tylko za zgodą administratorów strony!

Redakcja serwisu
www.gminaprzygodzice.info

REKLAMA

Archiwum BLOGA

Gdzie nas się czyta :)

free counters

REKLAMA