Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

"HALLOWEEN AFTER PARTY" - podsumowanie i fotorelacja

Piątkowa impreza 12-ego listopada to kolejne udane przedsięwzięcie dzięki współpracy „Młodzież-Przyszłość” i GOK Przygodzice. Dopisała przede wszystkim frekwencja, ale i humory. Po raz kolejny organizatorzy zafundowali mocną dawkę muzycznych wrażeń w tym freestylowy event "Małolata". Możemy z pełną satysfakcją dopisać Halloweenową imprezę do udanych. 

Frekwencja osób na sali była już od samego początku zaskakująco wysoka. Uczestnicy imprezy przychodzili tuż przed 20:00, a bilety za 5zł rozeszły się jak świeże bułeczki i punktualnie przed 22:30 (przesunięcie sprzedaży biletów za 10zł) skończyły się. Według wstępnych obliczeń w imprezie uczestniczyło ponad 220 osób, wraz z osobami zaangażowanymi w przygotowanie imprezy. Była to młodzież z gminy Przygodzice, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa i innych. To kolejny dowód na to, że imprezy w Przygodzicach cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób z zewnątrz. 
O godzinie 21:00 oficjalne rozpoczęła się impreza, której wstęp poprowadził Robert Kaczmarek, godzinę później odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w których 3 zwycięzców otrzymało nagrody w postaci oryginalnych płyt CD z muzyką, plików z rysunkami przedstawiającymi budynki i architekturę powiatu ostrowskiego, książek przedstawiających malarstwo nowoczesne i inne, łączna suma wszystkich nagród około 250 zł.
Wielką niespodzianką zafundowaną przez dj Wojtasa był gościnny występ undergroundowego rapera reprezentującego Ostrzeszów w  freestajlu „Małolata”, który zadziwił wszystkich swoją zdolnością do wymyślenia dobrych tekstów z rymami do tematów, które otrzymywał od publiczności, na każdy z 4 tematów miał 1:30 minuty np: biba, coś o kobietach…… Ten gościnny występ tego młodego rapera na pewno zostanie dobrze zapamiętany przez uczestników imprezy i na pewno w przyszłości zobaczymy go ponownie na naszej muzycznej scenie.
Po tym występie impreza trwała w świetnej atmosferze aż do końca, dzięki oprawie muzycznej dj Wojtasa i dj Gibona.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc, w przygotowaniu imprezy, oraz w posprzątaniu jej, wszystkim którzy zostali serdeczne dziękujemy.
Czekajcie na informacje na naszej stronie dotyczące następnej imprezy, która prawdopodobnie odbędzie się w pierwszych miesiącach nowego roku, WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS!! W komentarzach piszcie co byście chcieli zobaczyć jeszcze raz z poprzednich imprez co wam się spodobało, a co można by zmienić... 

      

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie