Najnowszy post

Ostrzeżenie meteorologiczne 3. stopnia

Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia burzami, które mogę powodować realne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia wydano dla naszego regionu. Miejscami może padać grad oraz mogą powstawać trąby powietrzne. Uważajcie na siebie od godziny 15:00 do północy.   

Podsumowanie WINTER PARTY (foto)


W piątek 28 stycznia odbyła się kolejna impreza zorganizowana przez "Młodzież Przyszłość" w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach pod tytułem "WINTER PARTY". Po raz kolejny frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów, na imprezę przyszło grubo ponad 250 uczestników, a sala do godziny 22:30 została wypełniona po brzegi. Pół godziny wcześniej nasz radny Robert Kaczmarek energicznie przywitał wszystkich przybyłych i zaprosił ich do gorącej zabawy.Gdy sala już była pełna na scenie pojawili się chłopaki z SKAPA SQUADU ("Czapa", "Andrzej", "Muszla", "Mokry") i zaprezentowali kawałki hiphopowe z ich nowego repertuaru, były to "SIEMANO" I "10 PIJAKÓW", są to artyści pochodzący z Przygodzic i Ostrowa, którzy działają i współpracują z undergroundową sceną hiphopową Ostrowa. Kawałki bardzo ciepło odebrała publika, wszyscy z artystów mile się zdziwili z odbioru i znajomości tekstów kawałków przez publikę, koncercik, może i krótki ale za to konkretny.
Po występie impreza dalej trwała w świetnej atmosferze na parkiecie, dj Kris za konsolą wraz z kawałkami dj Czapy i secikiem dj Gibona sprawili, że do końca imprezy uczestnicy mogli bawić się przy najlepszych kawałkach muzyki rozrywkowej.

Poza parkietem doszło do kilku nie przewidzianych incydentów z niektórymi uczestnikami niestety takie wydarzenia się zdarzają i czasami porostu nie zdążymy zadziałać w szybkim czasie, za co organizatorzy przepraszają i obiecują, że na następnej imprezie poziom ochrony zostanie podwyższony.

Z dodatkowych informacji mogliśmy zauważyć, że na imprezie pojawiły się pieczątki oraz dwie nowe lampy UV, które mogliśmy zobaczyć na scenie jest to zakup organizatorów z pieniędzy, które zostały z poprzedniej imprezy. Jak organizatorzy powtarzają cena za bilety idzie na koszty zorganizowania takich imprez (ochrona, nagłośnienie, napoje dla pomocników imprezy, promocja imprezy i inne), a to co zostanie dodatkowo inwestujemy w nową imprezę.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na "WINTER PARTY" i zapraszamy na następną imprezę, która przewidywana jest na kwiecień, maj.

Poniżej fotoreportaż kilku autorów:

  

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie