Najnowszy post

Rekordowa temperatura w lutym. Tak ciepło nie było od 30 lat

25 lutego 2021 padł rekord temperatury w lutym, oczywiście od momentu notowania. Termometry w Makowie Podhalańskim pokazały aż 22,1 stopnia. Jest to najwyższa temperatura w historii lutowych pomiarów. Poprzednio ustanowiony rekord pochodzi z 25 lutego 1990 r. z tej samej stacji zlokalizowanej na południu Polski. W gminie Przygodzice także było wczoraj gorąco, ale czy padł rekord temperatury? Tego nie jestem w stanie powiedzieć, bo statystyk tutaj nikt nie prowadzi. Na pewno temperatura zbliżyła się do 20 stopni. 

Podsumowanie WINTER PARTY (foto)


W piątek 28 stycznia odbyła się kolejna impreza zorganizowana przez "Młodzież Przyszłość" w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach pod tytułem "WINTER PARTY". Po raz kolejny frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów, na imprezę przyszło grubo ponad 250 uczestników, a sala do godziny 22:30 została wypełniona po brzegi. Pół godziny wcześniej nasz radny Robert Kaczmarek energicznie przywitał wszystkich przybyłych i zaprosił ich do gorącej zabawy.Gdy sala już była pełna na scenie pojawili się chłopaki z SKAPA SQUADU ("Czapa", "Andrzej", "Muszla", "Mokry") i zaprezentowali kawałki hiphopowe z ich nowego repertuaru, były to "SIEMANO" I "10 PIJAKÓW", są to artyści pochodzący z Przygodzic i Ostrowa, którzy działają i współpracują z undergroundową sceną hiphopową Ostrowa. Kawałki bardzo ciepło odebrała publika, wszyscy z artystów mile się zdziwili z odbioru i znajomości tekstów kawałków przez publikę, koncercik, może i krótki ale za to konkretny.
Po występie impreza dalej trwała w świetnej atmosferze na parkiecie, dj Kris za konsolą wraz z kawałkami dj Czapy i secikiem dj Gibona sprawili, że do końca imprezy uczestnicy mogli bawić się przy najlepszych kawałkach muzyki rozrywkowej.

Poza parkietem doszło do kilku nie przewidzianych incydentów z niektórymi uczestnikami niestety takie wydarzenia się zdarzają i czasami porostu nie zdążymy zadziałać w szybkim czasie, za co organizatorzy przepraszają i obiecują, że na następnej imprezie poziom ochrony zostanie podwyższony.

Z dodatkowych informacji mogliśmy zauważyć, że na imprezie pojawiły się pieczątki oraz dwie nowe lampy UV, które mogliśmy zobaczyć na scenie jest to zakup organizatorów z pieniędzy, które zostały z poprzedniej imprezy. Jak organizatorzy powtarzają cena za bilety idzie na koszty zorganizowania takich imprez (ochrona, nagłośnienie, napoje dla pomocników imprezy, promocja imprezy i inne), a to co zostanie dodatkowo inwestujemy w nową imprezę.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na "WINTER PARTY" i zapraszamy na następną imprezę, która przewidywana jest na kwiecień, maj.

Poniżej fotoreportaż kilku autorów:

  

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie