Najnowszy post

Podstawówka w Przygodzicach z przypadkiem COVID-19

15 października dyrektor szkoły podstawowej w Przygodzicach otrzymała informację o tym, że jedna z pracownic została zarażona COVID-19. Momentalnie wdrożono procedurę izolacji dzieci oraz nauczycieli, którzy mieli styczność z chorą. Od dziś, tj. 16 października 5 klas (nie 6, jak informowałem wczoraj na facebooku) szkoły podstawowej zostanie na jakiś czas w domach. Będzie się uczyć zdalnie, co oczywiście nie jest kwarantanną w sensie prawnym, ale pewną formą izolacji. 
Uczniowie zostają zatem profilaktycznie w domu. Podobnie jest z nauczycielami, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażoną nauczycielką. Oni też będą pracować zdalnie. 
Najważniejsza kwestia: KWARANTANNA
Dziś lub jutro rodzice dzieci oraz nauczyciele, którzy mieli kontakt bezpośredni z zarażoną COVID-em nauczycielką powinni otrzymać od sanepidu informację o potrzebie izolacji na kwarantannie. To sanepid decyduje o tym.
Chaos informacyjny
Od wczoraj otrzymuję lawinę pytań i informacji, a w internecie rozgorzała dyskusja o spo…

Nabór do "Boćków"


Umiesz grać na instrumencie? Kochasz muzykę i chcesz się w tym kierunku rozwijać? Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach ogłasza nabór muzyków do Kapeli "Boćki". Poszukiwani są instrumentaliści: klarnecista (klarnet B), keyboardzista (grający z nut), trębacz oraz puzonista. Nabór odbywać się będzie co środę, w godzinach 15:00 - 17:00 w przygodzickim GOK-u. Mile widziane są osoby z terenu całej gminy Przygodzice. 


Telefon kontaktowy: 666-262-814
Komentarze

 1. Chyba płakać nikt po nich nie będzie!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kapela "Boćki" to grupa muzyków, która gra na żywo i ciągle rozwija się. Sami w sobie są klasą do pozazdroszczenia. Taka krytyka jest nie na miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie czy się rozwijają? Śmiem w to wątpić. Repertuar ten sam i nic po za tym . Fakt ,ze to tylko folklor i niech tak pozostanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapela ma napisanych kilka nowych utworów, tylko aranż kosztuje i tutaj zaczynają się schody ale spokojnie jest kilka nowych pomysłów...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Jesli faktycznie wprowadzą nowe utwory , to zmienię zdanie na temat kapeli i pochwalę ich pracę .

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest miejsce dla komercyjnych kapel, które można usłyszeć w radiu, jest miejsce dla hip-hopu, rocka, techno, trance oraz innych gatunków muzyki.

  Zostawcie muzykę ludową w spokoju.Pomyślcie, że swoimi wypowiedziami ranicie czasami konkretne osoby.... O gustach się w końcu nie dyskutuje. Nie podoba się? Do słuchania nikt Cię nie przymusza.....

  admin

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie