Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

Nabór do "Boćków"


Umiesz grać na instrumencie? Kochasz muzykę i chcesz się w tym kierunku rozwijać? Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach ogłasza nabór muzyków do Kapeli "Boćki". Poszukiwani są instrumentaliści: klarnecista (klarnet B), keyboardzista (grający z nut), trębacz oraz puzonista. Nabór odbywać się będzie co środę, w godzinach 15:00 - 17:00 w przygodzickim GOK-u. Mile widziane są osoby z terenu całej gminy Przygodzice. 


Telefon kontaktowy: 666-262-814
Komentarze

 1. Chyba płakać nikt po nich nie będzie!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kapela "Boćki" to grupa muzyków, która gra na żywo i ciągle rozwija się. Sami w sobie są klasą do pozazdroszczenia. Taka krytyka jest nie na miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie czy się rozwijają? Śmiem w to wątpić. Repertuar ten sam i nic po za tym . Fakt ,ze to tylko folklor i niech tak pozostanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapela ma napisanych kilka nowych utworów, tylko aranż kosztuje i tutaj zaczynają się schody ale spokojnie jest kilka nowych pomysłów...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Jesli faktycznie wprowadzą nowe utwory , to zmienię zdanie na temat kapeli i pochwalę ich pracę .

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest miejsce dla komercyjnych kapel, które można usłyszeć w radiu, jest miejsce dla hip-hopu, rocka, techno, trance oraz innych gatunków muzyki.

  Zostawcie muzykę ludową w spokoju.Pomyślcie, że swoimi wypowiedziami ranicie czasami konkretne osoby.... O gustach się w końcu nie dyskutuje. Nie podoba się? Do słuchania nikt Cię nie przymusza.....

  admin

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie