Najnowszy post

Zadbaj o "Czyste Powietrze". Zacznij od siebie

W Urzędzie Gminy w Przygodzicach uruchomiono punkt informacyjno-konsultacyjny, w którym dowiemy się wszystkiego o programie "Czyste Powietrze", a przy okazji złożymy wniosek. Dotacje możemy otrzymać z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Co należy zrobić, aby otrzymać dofinansowanie? Pamiętać o kilku podstawowych sprawach. Oto one.

Muzyczne zakończenie lata [ZAPOWIEDŹ]

Tradycją stał się fakt, że od kilku lat w Przygodzicach żegna się lato......wielką imprezą. Tak też będzie w tym roku. Przygodzice Czil to oferta nie tylko dla przyjezdnych, ale także dla mieszkańców. Oprócz ciekawych wykonawców, reprezentujących głównie alternatywno-elektroniczną scenę muzyczną, posłuchamy także Pawła Berkowskiego i jego poezję śpiewaną, zobaczymy mistrza beatboxu, a na koniec posłuchamy setów z pogranicza tech-house, deep house i electro. To wszystko już w najbliższą sobotę w przygodzickim Ośrodku Kultury i Sportu. Na imprezę zapraszają Osterdam Records oraz Gminny Ośrodek Kultury. Patronem medialnym są: serwis www.gminaprzygodzice.info oraz TV Proart. 

Komentarze

  1. Byłem tam, właśnie wróciłem. Jak zwykle jak się coś organizuje to ludzie nie przychodzą a później marudzą, że w Przygodzicach nic się nie dzieje. Ot takie Przygodzice ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie jak przedmówczyni. Można mieć wiele zatrzeżeń do organizatorów za różne nie zawsze trafione przedsięwzięcia z przeszłości , ale taka impreza inna niż zawsze ( bez ludowej nuty) a na sali 25 osób. Tyle naliczyłem o 21.00. Nie wiem , czy to zawiść , czy może po prostu lenistwo..Szkoda...

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, szkoda bo zorganizowaliśmy tą imprezę dla mieszkańców gminy i mięlismy nadzieję, że nie zawiodą ale stało się inaczej. Szkoda bo kosztowało to trochę zachodu.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie