Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Zumba jest dobra na wszystko. Na problemy szczególnie

fot. Zumba instruktor Daria
Skup się na tańcu, nie na problemach życia codziennego, a zobaczysz, że przez godzinę Twój organizm pozbędzie się nie tylko złych emocji, ale też zbędnych kalorii. W każdy wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury o godzinie 19:00 instruktor zumby Daria Krakowska zaprasza na 60 minut intensywnego wysiłku fizycznego, ale proszę nie mylić tej aktywności z podnoszeniem ciężarów. Zumba to połączenie fitness z tańcem latynoamerykańskim. Godzinny wysiłek fizyczny -  nieustanna nauka tańca - powoduje, że mózg przestaje skupiać się na myśleniu o problemach. Liczy się tylko kolejny krok. Spróbujcie, bo warto. 

Kiedy? Gdzie? 

Odpowiadając na zapytanie kierowane w naszą stronę na facebookowym profilu bloga oświadczamy, że kalorie spalić można w każdy wtorek o godzinie 19:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach. Zajęcia z zumby prowadzi Daria Krakowska, która od 4 lat jest licencjonowanym instruktorem Zumby. 
Zajęcia trwają 60 minut.

Kto może przyjść? 

Właściwie nie ma ograniczeń wiekowych. Pierwsze kroki mogą stawiać już dzieci w wieku 3 lat. Zdarza się, że po swojemu zumbę tańczy też 80-latka. Dominują kobiety, ale faceci także czasem zawitają by potańczyć zumbę. Podczas zajęć nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tańczysz ile chcesz, jeśli się zmęczysz - możesz sobie odpocząć, ale podobno zmęczenia nie poczujesz ani przez chwilę. Chodzi o dobrą zabawę. 

Co ze sobą zabrać? 

Oczywiście strój sportowy na przebranie. Koniecznie buty, a reszta to już dowolność, ale pamiętajcie, że w dżinsach Wasze ruchy będą conajmniej skrępowane. Z czym to się je? 

Zumba to fitnes połączony z tańcem latynoamerykańskim i tak naprawdę niejedno ma imię. Przy intensywnym wysiłku w godzinę można spalić nawet kilkaset kalorii

- Na zajęciach ćwicząc intensywnie można spalić do kilkuset kalorii. Ale głównie chodzi w nich o to, żeby się dobrze bawić, zapomnieć o problemach i totalnie się wyluzować. Skupiając się na krokach można zapomniec o wszystkim - mówi Daria Krakowska, instruktor Zumby.


Więcej informacji na oficjalnym profilu Darii: 


fotosy: archiwum prywatne Darii Krakowskiej

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie