Najnowszy post

Tu nie chodzi tylko o lemoniadę [KOMENTARZ]

Podczas ostatnich upałów spotkałem na Osiedlu Biniewskim w Przygodzicach pewnego chłopca. Niestety, nie zapytałem o imię, ale kupiłem od niego dwa kubki chłodnej lemoniady. Ale w tej całej historii, którą chciałbym Wam przytoczyć, nie chodzi tylko o lemoniadę.

Gabinet lekarski w przygodzickiej przychodni do wynajęcia


Na popularnym portalu ogłoszeniowym OLX ukazało się ogłoszenie dotyczące wynajęcia lokalu w budynku przychodni lekarskiej przy ulicy Kasztanowej w Przygodzicach. Dotychczas mieściła się tam przychodnia lekarza POZ, w której przyjmował lekarz rodzinny Krzysztof Kowalski.











Jak wynika z ogłoszenia istnieje możliwość adaptacji gabinetu ogólnomedycznego dla wielu specjalności oraz innej działalności usługowej. Bezpośrednio do lokalu poprowadzony jest podjazd dla osób niepełnosprawnych. Obiekt - z wyposażeniem medycznym i biurowym - jest klimatyzowany oraz wyposażony w alarm. Obok budynku znajduje się przestronne miejsce parkingowe. Istnieje możliwość wynajmu w konkretne dni tygodnia. 

Link do ogłoszenia: 




Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie