Najnowszy post

Podstawówka w Przygodzicach z przypadkiem COVID-19

15 października dyrektor szkoły podstawowej w Przygodzicach otrzymała informację o tym, że jedna z pracownic została zarażona COVID-19. Momentalnie wdrożono procedurę izolacji dzieci oraz nauczycieli, którzy mieli styczność z chorą. Od dziś, tj. 16 października 5 klas (nie 6, jak informowałem wczoraj na facebooku) szkoły podstawowej zostanie na jakiś czas w domach. Będzie się uczyć zdalnie, co oczywiście nie jest kwarantanną w sensie prawnym, ale pewną formą izolacji. 
Uczniowie zostają zatem profilaktycznie w domu. Podobnie jest z nauczycielami, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażoną nauczycielką. Oni też będą pracować zdalnie. 
Najważniejsza kwestia: KWARANTANNA
Dziś lub jutro rodzice dzieci oraz nauczyciele, którzy mieli kontakt bezpośredni z zarażoną COVID-em nauczycielką powinni otrzymać od sanepidu informację o potrzebie izolacji na kwarantannie. To sanepid decyduje o tym.
Chaos informacyjny
Od wczoraj otrzymuję lawinę pytań i informacji, a w internecie rozgorzała dyskusja o spo…

OSP Przygodzice w całej okazałości. Zobacz sesję jednostki

Od niedawna Ochotnicza Straż Pożarna w Przygodzicach jest na ustach wszystkich, a to ze względu na to, że ma nowy wóz bojowy. Scania P450 XT to poważny zastrzyk dla jednostki, która dzięki zaangażowaniu lokalnych firm aktualnie kompletuje z sukcesami potrzebny sprzęt. Pojazdy oraz urządzenia same pożaru nie ugaszą. Przedstawiamy Wam najnowszą sesję zdjęciową pokazującą skład osobowy jednostki w całej okazałości. Poznajcie imiona, nazwiska oraz twarze prawie wszystkich bohaterów, którzy na co dzień ratują nasze życie oraz dobytek pod szyldem OSP Przygodzice.


OSP chce wydać z tymi oraz innymi fotografiami kalendarz na 2021 rok. Oto apel ochotników. 

Dzień dobry! 
W to jesienne, chłodne popołudnie przychodzimy do Was z ciekawą propozycją🔥
Chcielibyśmy zacząć co roku wydawać nasz jednostkowy KALENDARZ. Bardzo wiele OSP w Polsce tak robi, więc dlaczego by nie spróbować? 😁 Szczególnie, że ostatnio mieliśmy profesjonalną sesję naszej OSP, poza tym nasi strażacy też wykonują piękne zdjęcia, a w ten sposób możemy je wykorzystać 😃🔥
Dlatego wychodzimy z propozycją współpracy! 


👉🏻 Szukamy firm, które chciałyby zasponsorować nasz kalendarz, a jednocześnie znaleźć się na jego stronach w ramach reklamy 🤩


👉🏻 gwarantujemy, że nasz strażacki kalendarz będzie bardzo wyjątkowy i z całą pewnością rozpali wystrój waszego mieszkania 🔥🤪  


👉🏻 Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość, komentarz pod tym postem lub telefon pod nr 660107113 ❤️


Pamiętajcie, że na naszą pomoc możecie liczyć każdego dnia, a pomagając nam wspieracie rozwój naszej straży, która przyciąga coraz więcej ludzi, dzięki którym możemy działać i iść do przodu 💪🏼
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie