Najnowszy post

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą się już zapisać do szczepień przeciwko COVID-19

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą od dziś zapisywać się na szczepienia przeciwko COVID-19. Kolejek nie ma. Dziś przed 8:00 rano spotkałem idąc do apteki tylko starsze małżeństwo, które przyszło się zapisać. Procedura jest prosta i opisaliśmy ją na blogu. Choć powiem Wam szczerze: wierzę w seniorów, ale nie wyobrażam sobie, że mój niespełna osiemdziesięcioletni Dziadek wchodzi na Internetowe Konto Pacjenta, zakłada profil zaufany i zapisuje się na szczepienia. Na szczęście można telefonicznie lub osobiście u lekarza POZ.

OSP Przygodzice w całej okazałości. Zobacz sesję jednostki

Od niedawna Ochotnicza Straż Pożarna w Przygodzicach jest na ustach wszystkich, a to ze względu na to, że ma nowy wóz bojowy. Scania P450 XT to poważny zastrzyk dla jednostki, która dzięki zaangażowaniu lokalnych firm aktualnie kompletuje z sukcesami potrzebny sprzęt. Pojazdy oraz urządzenia same pożaru nie ugaszą. Przedstawiamy Wam najnowszą sesję zdjęciową pokazującą skład osobowy jednostki w całej okazałości. Poznajcie imiona, nazwiska oraz twarze prawie wszystkich bohaterów, którzy na co dzień ratują nasze życie oraz dobytek pod szyldem OSP Przygodzice.


OSP chce wydać z tymi oraz innymi fotografiami kalendarz na 2021 rok. Oto apel ochotników. 

Dzień dobry! 
W to jesienne, chłodne popołudnie przychodzimy do Was z ciekawą propozycją🔥
Chcielibyśmy zacząć co roku wydawać nasz jednostkowy KALENDARZ. Bardzo wiele OSP w Polsce tak robi, więc dlaczego by nie spróbować? 😁 Szczególnie, że ostatnio mieliśmy profesjonalną sesję naszej OSP, poza tym nasi strażacy też wykonują piękne zdjęcia, a w ten sposób możemy je wykorzystać 😃🔥
Dlatego wychodzimy z propozycją współpracy! 


👉🏻 Szukamy firm, które chciałyby zasponsorować nasz kalendarz, a jednocześnie znaleźć się na jego stronach w ramach reklamy 🤩


👉🏻 gwarantujemy, że nasz strażacki kalendarz będzie bardzo wyjątkowy i z całą pewnością rozpali wystrój waszego mieszkania 🔥🤪  


👉🏻 Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość, komentarz pod tym postem lub telefon pod nr 660107113 ❤️


Pamiętajcie, że na naszą pomoc możecie liczyć każdego dnia, a pomagając nam wspieracie rozwój naszej straży, która przyciąga coraz więcej ludzi, dzięki którym możemy działać i iść do przodu 💪🏼
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie