Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

OSP Przygodzice w całej okazałości. Zobacz sesję jednostki

Od niedawna Ochotnicza Straż Pożarna w Przygodzicach jest na ustach wszystkich, a to ze względu na to, że ma nowy wóz bojowy. Scania P450 XT to poważny zastrzyk dla jednostki, która dzięki zaangażowaniu lokalnych firm aktualnie kompletuje z sukcesami potrzebny sprzęt. Pojazdy oraz urządzenia same pożaru nie ugaszą. Przedstawiamy Wam najnowszą sesję zdjęciową pokazującą skład osobowy jednostki w całej okazałości. Poznajcie imiona, nazwiska oraz twarze prawie wszystkich bohaterów, którzy na co dzień ratują nasze życie oraz dobytek pod szyldem OSP Przygodzice.


OSP chce wydać z tymi oraz innymi fotografiami kalendarz na 2021 rok. Oto apel ochotników. 

Dzień dobry! 
W to jesienne, chłodne popołudnie przychodzimy do Was z ciekawą propozycją🔥
Chcielibyśmy zacząć co roku wydawać nasz jednostkowy KALENDARZ. Bardzo wiele OSP w Polsce tak robi, więc dlaczego by nie spróbować? 😁 Szczególnie, że ostatnio mieliśmy profesjonalną sesję naszej OSP, poza tym nasi strażacy też wykonują piękne zdjęcia, a w ten sposób możemy je wykorzystać 😃🔥
Dlatego wychodzimy z propozycją współpracy! 


👉🏻 Szukamy firm, które chciałyby zasponsorować nasz kalendarz, a jednocześnie znaleźć się na jego stronach w ramach reklamy 🤩


👉🏻 gwarantujemy, że nasz strażacki kalendarz będzie bardzo wyjątkowy i z całą pewnością rozpali wystrój waszego mieszkania 🔥🤪  


👉🏻 Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość, komentarz pod tym postem lub telefon pod nr 660107113 ❤️


Pamiętajcie, że na naszą pomoc możecie liczyć każdego dnia, a pomagając nam wspieracie rozwój naszej straży, która przyciąga coraz więcej ludzi, dzięki którym możemy działać i iść do przodu 💪🏼
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie