Najnowszy post

Ostrzeżenie meteorologiczne 3. stopnia

Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia burzami, które mogę powodować realne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia wydano dla naszego regionu. Miejscami może padać grad oraz mogą powstawać trąby powietrzne. Uważajcie na siebie od godziny 15:00 do północy.   

OSP Przygodzice w całej okazałości. Zobacz sesję jednostki

Od niedawna Ochotnicza Straż Pożarna w Przygodzicach jest na ustach wszystkich, a to ze względu na to, że ma nowy wóz bojowy. Scania P450 XT to poważny zastrzyk dla jednostki, która dzięki zaangażowaniu lokalnych firm aktualnie kompletuje z sukcesami potrzebny sprzęt. Pojazdy oraz urządzenia same pożaru nie ugaszą. Przedstawiamy Wam najnowszą sesję zdjęciową pokazującą skład osobowy jednostki w całej okazałości. Poznajcie imiona, nazwiska oraz twarze prawie wszystkich bohaterów, którzy na co dzień ratują nasze życie oraz dobytek pod szyldem OSP Przygodzice.


OSP chce wydać z tymi oraz innymi fotografiami kalendarz na 2021 rok. Oto apel ochotników. 

Dzień dobry! 
W to jesienne, chłodne popołudnie przychodzimy do Was z ciekawą propozycją🔥
Chcielibyśmy zacząć co roku wydawać nasz jednostkowy KALENDARZ. Bardzo wiele OSP w Polsce tak robi, więc dlaczego by nie spróbować? 😁 Szczególnie, że ostatnio mieliśmy profesjonalną sesję naszej OSP, poza tym nasi strażacy też wykonują piękne zdjęcia, a w ten sposób możemy je wykorzystać 😃🔥
Dlatego wychodzimy z propozycją współpracy! 


👉🏻 Szukamy firm, które chciałyby zasponsorować nasz kalendarz, a jednocześnie znaleźć się na jego stronach w ramach reklamy 🤩


👉🏻 gwarantujemy, że nasz strażacki kalendarz będzie bardzo wyjątkowy i z całą pewnością rozpali wystrój waszego mieszkania 🔥🤪  


👉🏻 Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość, komentarz pod tym postem lub telefon pod nr 660107113 ❤️


Pamiętajcie, że na naszą pomoc możecie liczyć każdego dnia, a pomagając nam wspieracie rozwój naszej straży, która przyciąga coraz więcej ludzi, dzięki którym możemy działać i iść do przodu 💪🏼
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie