Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Przygodzickie Biennale Sztuki "RETROSPEKTYWA" vol.3

To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Bez nadęcia, a z artystycznym pazurem udało się skupić w jednym miejscu i o jednym czasie artystów z całej Polski i zaproponować mieszkańcom regionu kulturalną ucztę. Moda, poezja, muzyka, malarstwo, grafika, fotografia, rękodzieło -  to wszystko oraz znaczenie więcej znajdziecie na tegorocznej edycji "Przygodzickie Biennale Sztuki "RETROSPEKTYWA" vol. 3". Spotykamy się po raz trzeci, tym razem znów w Antoninie w malowniczym Pałacyku Książąt Radziwiłłów. Zapraszam w imieniu organizatorów w najbliższą sobotę 21 sierpnia od godziny 17:00 do godziny 22:00.Notka organizatora:

Już w sobotę 21 sierpnia o godzinie 17:00, w parku wokół Pałacu Myśliwskiego w Antoninie, rusza trzecia odsłona Retrospektywy, Przygodzickiego Biennale Sztuki. Organizatorom udało się zgromadzić ponad czterdziestu twórców z całej Polski, prezentujących rozmaite dziedziny twórczości: malarstwo, fotografię, muzykę, modę, poezję. 

To już kolejne w tym roku wydarzenie organizowane przez galerię sztuki Operis.Artis, na co dzień promującą i prezentującą malarstwo z całego kraju w Antoninie. Twórcy galerii, Marcin Biegański i Paweł Marciszewski, stwierdzają: chcemy aby Antonin kojarzony był nie tylko jako centrum wydarzeń związanych z Fryderykiem Chopinem i ośrodkiem wypoczynkowym, ale także jako miejsce przyjazne twórcom i miłośnikom sztuki. Podkreślają, że owocna praca możliwa jest dzięki wspierającym galerię instytucjom, z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Przygodzicach, oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na czele. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie