Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Bogufałów: wielka woda zalała łąki i pola

Ogromne jezioro powstało w okolicach Bogufałowa. To wynik ostatnich intensywnych opadów oraz wieloletnich zaniedbań w kwestii przepustów. Sytuacja bezpośrednio nie zagraża domostwom, ale z góry wygląda to dość spektakularnie. Zdjęcia nadesłał Czytelnik. Dziękuję za ten materiał. Miejsce zalane przez wodę znajduje się w Bogufałowie, w sąsiedztwie tzw. wysadzanej drogi z Wysocka Małego do Chynowy. Same zalane łąki nie są niczym nowym, bo Barycz okresowo wylewała już w latach poprzednich. Tym razem jednak efekt jest dość spektakularny, więc temat rozgorzał pod koniec roku. 

Problem znany jest od wielu lat, a teraz miały temu być winne bobry. 

Miejsce, o którym mowa zaznaczone jest na mapie. 

Na miejscu był już Marcin Biegański z kanału "63-421". Oto jego relacja.


Stan na 3 stycznia:

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie