Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Informacja :)

Pewnemu Internaucie (specjalnie używamy tutaj osoby męskiej), który uporczywie klika pod postami "NUDNE" jak tylko pojawi się kilka razy "INTERESUJĄCE" serdecznie dziękujemy! Napędza nam Pan swoim IP (warto dodać wciąż tym samym) dodatkową oglądalność. Zwiększa się przez to statystyka powrotów na stronkę. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy :) 

Komentarze

 1. Jak administracja klika na zabawne, to krytyk jak uzna, że jest inaczej nie może niestety podzielić Waszego zdania.

  OdpowiedzUsuń
 2. nudne to nawet nie krytyka, redaktorzy są chorzy powinni udać się na badania do psychiatry

  OdpowiedzUsuń
 3. reakcja admina to klasyczny przypadek narcyzmu

  OdpowiedzUsuń
 4. najpierw admin powinien nauczyć się pisać po polsku, bo na blogu pełno bredni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już jedne głosy o dziękowanie były na zebraniu wiejskim. Teraz , ktoś sie obraża o krytykę (fakt że anonimową). To niepoważne podejście do dziennikarstwa..

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze się zastanawiałem, dlaczego nie można kliknąć pod postami "idiotyczne"?
  Może admini wprowadziliby tę funkcję, pokazując, że nie obawiają się krytyki?

  OdpowiedzUsuń
 7. Admini nie obawiają się krytyki, bo przecież to nie nowość a rozsądna krytyka buduje i mobilizuje. Sprawa dotyczy podejścia do tematu ludzi z terenu gminy. Jeżeli blog społecznościowy jest dla Was i o Was to należałoby zastanowić się dlaczego pojawiają się znane nam jednostki, które wszystko krytykują. Zazdrość? Napewno tak ale czy coś jeszcze? Przecież widzimy kto krytykuje wszystkie posty...Zostało w gminie już tylko kilka młodych osób, które chcą coś bezinteresownie zrobić dla dobra ogółu i te osoby powinno się doceniać...Może, niektórych boli, że "nasz" blog ma taką ogladalność, że wyprzedzamy z informacjami pozostałych, że mamy pomysły, których brakuje innym? Zachęcamy do współpracy i róbmy swoje...

  OdpowiedzUsuń
 8. Rozumiem Roberta. Tyle się napracuje, a go nie szanują. Powinien tego co tak złośliwie pyka podać na policję. Robert powinien być wójtem. Szkoda, że będzie dopiero w następnej kadencji. Jego strona to jedna z najlepszych w Polsce a może w UE. On jest największym debeściakiem w gminie, a kto wie czy nawet nie w powiecie. Będę na niego głosować na wójta.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękujemy za wszystkie komentarze, nawet te obraźliwe i te zachęcające nas do wizyty u psychiatry :) One nas motywują do dalszej pracy :)

  Dzięki, że nas czytacie.
  Pozdrawiam
  admin - Tomek Wojciechowski

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda że Robert jest zajęty. Bardzo mi się podoba, wysoki, przystojny, ma piękną fryzurę i do tego jest animatorem przyrody. ja bym chciała razem z nim przyrodę poznawać. Pozdrawiam mojego wymarzonego Maczo.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie